wtorek, 31 sierpnia 2021

PKO BP po szóstej kolejce

Za nami sześć kolejek PKO BP Ekstraklasy, przed nami przerwa reprezentacyjna. Liderem pomimo remisu z Pogonią pozostał Lech Poznań. Pogoń utrzymała drugą pozycję i traci do lidera trzy punkty. Punkt mniej mają trzy drużyny: Wisła, Śląsk i Piast. Wszystkie te drużyny wygrywały mecze w ostatniej kolejce.

Niespodzianką była wygrana Wisły z Legią. Aktualny Mistrz Polski wrócił do rozgrywek po przerwie spowodowanej przekładaniem meczy w związku z grą w europejskich pucharach. Podobnie jak Raków, z tym, że wicemistrzowie zdobyli punkt w ostatniej kolejce.

W jednym z ciekawszych meczy kolejki Lechia Gdańsk zremisowała z Radomiakiem 2:2 mimo, że do przerwy prowadziła 2:0. Drugie zwycięstwo z rzędu odniosła Cracovia.

Na dole tabeli bez zmian, drużyny Termaliki oraz Górnika Łęczna. Obie mają po dwa punkty i swoją grą nie dają kibicom podstaw do zadowolenia. Następna kolejka dopiero za dwa tygodnie, 11-12 września.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podsumowanie sezonu Ekstraklasy

Sezon polskiej Ekstraklasy dobiegł końca, pozostawiając za sobą wiele niezapomnianych momentów. Największą niespodzianką było zwycięstwo Rak...